Broker ubezpieczniowy

Rynek ubezpieczeniowy oferuje dostęp do różnorodnych produktów i instrumentów. Stały ich rozwój i stopniowe poszerzanie oferty, tak by jeszcze lepiej dopasować je do wciąż zmieniających się potrzeb Klientów, wynika z realnych oczekiwań. Kompleksowe, profesjonalne doradztwo, rzetelną pomoc przy wyborze najkorzystniejszych rozwiązań, a także długotrwałą współpracę zapewnia broker ubezpieczeniowy Bożena Sałaj, która swoje usługi kieruje szczególnie do mieszkańców Kruszwicy i okolic.

Potrzeby Klienta na pierwszym miejscu

Wybierając ofertę brokera ubezpieczeniowego, zyskujecie Państwo pewność, że otrzymacie propozycję, która spełni oczekiwania. Współpracujemy z wiodącymi towarzystwami, posiadamy dostęp do bazy kilkudziesięciu usługodawców, którzy specjalizują się w poszczególnych dziedzinach. Dzięki temu gwarantujemy staranną selekcję ofert i wybór tej spośród nich, która pod względem cenowym czy w kontekście zakresu ochrony będzie najbardziej odpowiednia.

Nasi pracownicy sprawnie przeprowadzą Państwa przez proces doboru oferty i zakupu polisy. Poszczególne produkty można łączyć ze sobą i wykupić w ramach jednej polisy. Znacznie usprawnia to proces obsługi, zwiększa komfort korzystania z naszych usług.

Usługi brokera ubezpieczeniowego Bożeny Sałaj to nie tylko kontakt bezpośredni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy doradztwo i zaprezentowanie oferty, a także zakup konkretnych produktów również zdalnie. Udogodnieniem jest też opcja dowozu polisy do miejsca zamieszkania.

broker ubezpieczeniowy Kruszwica
punkt ubezpieczeń przy Kujawskiej

Kompleksowość oferty

Dzięki brokerowi ubezpieczeniowemu możecie Państwo nabyć każdy typ polisy. Szczegółowa ochrona dotyczy polis:

  • komunikacyjnych (OC, Autocasco, NNW, Assistance) – pozwalają na wypłatę odszkodowania po uczestnictwie pojazdu w kolizji czy wypadku lub jego uszkodzeniu (w następstwie gradu, powodzi) lub kradzieży,
  • majątkowych – zabezpieczenie nieruchomości i rzeczy ruchomych od zdarzeń losowych, dewastacji i kradzieży,
  • na życie – gwarantują wypłatę odszkodowania na wypadek śmierci lub ciężkiej choroby właściciela polisy,
  • turystyczne – obejmują kompleksową ochronę podczas podróży, w tym poprzez pokrycie kosztów leczenia czy utraty bagażu,
  • biznesowe – umożliwiają wieloaspektowe zabezpieczenie przedsiębiorstwa przed ryzykiem wiążącym się na przykład ze spowodowaniem szkody u kontrahenta, utratą zysku,
  • rolne – przyczyniają się do efektywnego funkcjonowania gospodarstw rolniczych, w tym poprzez ochronę budynków gospodarskich, upraw i zwierząt przed zdarzeniami losowymi,
  • transportowych – zapewniają zabezpieczenie przewożonych ładunków w zakresie szkód rzeczowych i finansowych.

Wieloletnie doświadczenie, poparte uczestnictwem w różnych szkoleniach oraz stałym podnoszeniem kompetencji powoduje, że zyskaliśmy zaufanie Klientów. Procentuje ono ciągłym rozwijaniem działalności w charakterze brokera ubezpieczeniowego.

Pomoc profesjonalnego brokera ubezpieczeniowego

Warto skorzystać z naszych usług, które obejmują wszystkie rodzaje produktów ubezpieczeniowych. Współpracujemy z wiodącymi towarzystwami, dzięki czemu dostosujemy ofertę do konkretnych potrzeb.

Zapraszamy osoby z Kruszwicy i okolic, a zdalnie również osoby z całej Polski. Na pytania odpowiadamy telefonicznie, mailowo, jesteśmy dostępni również stacjonarnie. Zachęcamy do odwiedzenia naszych placówek zlokalizowanych w Kruszwicy przy ul. Podgórnej 3 oraz Kujawskiej 20A.

Menu